Enter your keyword

Manicure

Manicure Hybrydowy

Wzmacnianie paznokci - żel/akryl

Przedłużanie paznokci - żel / akryl

Pedicure

Szukasz prezentu dla bliskich? Polecamy bony upominkowe Abacosun!

Idealny prezent dla bliskiej Ci osoby – Bon Upominkowy na wybraną kwotę lub na określony zabieg do  wykorzystania w naszym salonie. Upominek starannie zapakowany, możesz odebrać w naszej recepcji po wcześniejszym ustaleniu kwoty Upominku. Bon posiada ustaloną datę ważności i nie podlega zwrotowi.

Wizytę należy ustalić poprzez wcześniejszą rezerwację pod nr telefonu 517251235.

 

Oferujemy szeroką gamę zabiegów

W naszym salonie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz by wyglądać pięknie i zdrowo!

ZABIEGI NA TWARZ

Nasze zabiegi odmładzają, nawilżają, stymulują pracę układu limfatycznego, wzmacniają mięśnie twarzy dzięki czemu utrzymuje się efekt napiętej skóry.

ZABIEGI NA CIAŁO

Urządzenia kosmetyczne proponowane przez nas powodują redukcję cellulitu, modelują, wyszczuplają sylwetkę i ujędrniają ciało.

MANICURE

W naszym Salonie możesz zadbać o swoje dłonie i stopy. Sprawimy by były jak najpiękniejsze oraz podpowiemy jak wpływać na ich zdrowy wygląd.

BRWI I RZĘSY

Brwi i rzęsy wymagają takiej samej pielęgnacji jak nasze włosy zadbaj o ich wygląd.

Pracujemy na renomowanych i cenionych kosmetykach marek:

De noyle’s – hiszpańskie kosmetyki są ukierunkowane na pobudzenie procesów fizjologicznych w skórze i dostarczenie jej najlepszych naturalnych składnikow pielęgnacyjnych, kosmetyki de noyle’s to wysoka jakość, skuteczność i bezpieczeństwo.

Viviean – hiszpańskie kosmetyki są ukierunkowane na pobudzenie procesów fizjologicznych w skórze i dostarczenie jej najlepszych naturalnych składnikow pielęgnacyjnych, kosmetyki de noyle’s to wysoka jakość, skuteczność i bezpieczeństwo.

Leorex – firma która otrzymala nagrodę odkrycia roku 2011, opracowała unikalną, trójwymiarową strukturę MATRIX na bazie mikrocząsteczek krzemionki, która zapewnia efekty nieosiągalne dla innych kosmetyków. Dzięki tej unikalnej metodzie każdy kosmetyk w naszym salonie działa liftingująco, a rezultaty widać już po pierwszym zabiegu

Abacosun – są to kosmetyki stworzone ze współpracą z Hiszpanią, produkty te są testowane i oceniane przez zespół profesjonalistów oraz usługobiorców przed wprowadzeniem na rynek, dzięki czemu gwarantujemy pełną satysfakcję klientów.