Luksusowe kosmetyki marki ZO Skin Health

Skontaktuj się z nami i zapisz się na dni otwarte marki ZO Skin Health.

Poznaj niezawodne, profesjonalne kosmetyki medyczne, stosowane w najlepszych salonach na całym świecie.

 

 

 

O marce

ZO oferuje proste, lecz kompleksowe podejście do procesu przywracania zdrowia skórze i podtrzymywania tego stanu

To najbardziej innowacyjna  marka kosmetyków stworzona przez dr Zein’a Obagi.  Dzięki wieloletnich badaniom klinicznym oraz zaawansowanym technologiom, kosmetyki nie tylko pielęgnują, ale też leczą. Filozofią marki jest utrzymanie zdrowej i dobrej jakości skóry jak najdłużej.

W celu uzyskania najlepszych efektów dermokosmetyki ZO Skin Health dobiera lekarz lub kosmetolog. Jeśli nie jesteś naszym pacjentem możesz skorzystać z profesjonalnego badania skóry.

DOMOWY SYSTEM PROFESJONALNEJ PIELĘGNACJI

ETAPY PIELĘGNACJI

ETAP I – GETTING SKIN READY (PRZYGOTOWANIE SKÓRY)

Zdrowa skóra bierze początek z odpowiedniej pielęgnacji podstawowej. Przywróć swoją skórę do zdrowego, zrównoważonego stanu, by odzyskać czystą cerę niezależnie od jej typu,

ETAP II – PROFILAKTYKA I KORYGOWANIE

Szeroka gama produktów, które pozwalają skorygować różne problemy skórne, począwszy od trądziku i trądziku różowatego, przez hiperpigmentajcję, po oznaki starzenia, a jednocześnie zapobiegają uszkodzeniom w przyszłości.

ETAP III – CODZIENNIA OCHRONA TWOJEJ SKÓRY

Filtry przeciwsłoneczne ZO oferują Potrójne Spektrum Ochrony, by osłonić skórę przed uszkodzeniami wywołanymi przez słońce i światło.

GETTING SKIN READY – przygotowanie skóry

Oczyszczanie, eksfoliacja, tonizacja

GSR to kluczowy, pierwszy krok ku uzyskaniu zdrowej skóry. Jest prostym systemem oczyszczania, ekfoliacji i tonizacji – działa synergicznie, by przywrócić skórę do właściwego stamu i zoptymalizować skuteczność wszystkich produktów profilaktycznych i ochronnych.

PREVENT + CORRECT

Profilaktyka i korygowanie

Kuracja przeciwstarzeniowa. Rozjaśnianie. Redukcja zaczerwienień. Zwalczanie trądziku.

Produkty przeznaczone do pielęgnacji skóry ze specyficznymi problemami. Oferta obejmuje zakres od profilaktycznych programów do codziennej pielęgnacji, które utrzymują skórę w zdrowym stanie i zapobiegają uszkodzeniom w przyszłości, po agresywne programy ukierunkowane na naprawę i regenerację.

OCHRONA

Potrójne zabezpieczenie

Portfolio produktów do ochrony przeciwsłonecznej ZO oferuje najlepsze filtry przeciwsłoneczne o najszerszym i najbardziej wszechstronnym zakresie ochrony. Nasza zaawansowana potrójna ochrona zabezpiecza przed promieniowaniem UVA/UVB, wysokoenergetycznym niebieskim światłem HEV oraz promieniotrówrczy podczerwonym (IR-A).

PIELĘGNACJA UZUPEŁNIAJĄCA

SKÓRA WOKÓŁ OCZU. NAWODNIENIE I UKOJENIE. CIAŁO.

Okolice oczu to jedne z pierwszych miejsc, w których pojawiają się oznaki starzenia. Właściwa pielęgnacja skóra w tym rejonie to kluczowy krok w utrzymaniu zdrowej cery o młodym wyglądzie. Wykorzystując technologie, natychmiast redukujące cienie pod oczami, produkty te stanowią stały element w każdej rutynie pielęgnacyjnej skóry.

Opinie

Uwielbiam salon Edytki. Dzięki niej w końcu poznałam, co to znaczy, prawidłowa pielęgnacja skóry. Kosmetyki marki ZO Skin Health, które można tam kupić, zmieniły całkowicie moją cerę. Uwielbiam i doceniam! Polecam też zabieg Affinity, poprzedzony badaniem skóry! Uwielbiam ❤️ dziękuję Edytko ❤️

Joanna Kryger

 

Bardzo Polecam Salon Abacosun, p. Edytka bardzo przesympatyczna, konkretna i profesjonalna🤩🤩 Za każdym razem, wychodząc z salonu, moja skóra dziękuje mi za to ❤️ Kosmetyki 1 klasa, w końcu znalazłam swój salon urody. Pozdrawiam i zachęcam do korzystania z usług p. Edytki. 
Monika Westerhof

Edyta to mega profesjonalistka i fachowiec dbający o efektywność i komfort zabiegów. W połączeniu ze swoim innowacyjnym sprzętem tworzy duet idealny któremu bez obaw możemy poddać naprawianie urody. Polecam bardzo.

Marzena Seroczyńska

Instagram